آرایشی و زیبایی, مجله زیبایی

زاویه سازی صورت بدون تزریق ژل و جراحی

در دنیای زیبایی، هرروز شاهد خلق روش‌های متنوع برای ایجاد تغییر و تنوع در چهره  افراد هستیم. یکی از داغ ترین و پرطرفدارترین روش های زیبایی زاویه دار کردن و فرم دادن صورت میباشد که در برگیرنده هزینه های زیادی جهت تزریق ژل و فیلر در نقاط خاصی از صورت بوده و گاها بدلیل عوارض بعد از تزریق و یا حساسیت بافت صورت، میزان رضایتمندی را به حداقل می‌رساند.

 

قدرت جذابیت و خلق زیبایی، بسیاری از متخصصین حوزه زیبایی را تشویق کرد تا تکنیک های خاصی جهت زاویه دار کردن صورت در آرایش استفاده کنند بنابرین تکنیک کانتورینگ شیوه ای موقت برای میکاپ های روزانه و یا آرایش حرفه ای، مورد استقبال میکاپ آرتیست ها و گریمورها  قرار گرفت.

 

کانتور یا آرایش ترمیمی روشی برای فرم دادن و زاویه دار کردن و همچنین رفع عیوب صورت میباشد. و با توجه به فرم صورت (گرد_بیضی_مستطیل و ..) روش‌های متفاوتی داراست.بطور مثال کانتور کردن و زاویه سازی برای گونه صورت گرد با صورت کشیده متفاوت است و متخصص و میکاپ آرتیست بنابه تجربه و شناخت تکنیک های کانتور فرم خاصی را برای متقارن سازی صورت مشتری خود در نظر می‌گیرد.

 

اگر مشتاق به استفاده از کانتور صورت هستید تا چهره ای طبیعی  و حالتی زاویه دار داشته باشید میتوانید طبق مراحل زیر یک آرایش متفاوت را تجربه کنید

ابتدا مقداری کرم مرطوب کننده روی پوست خود بمالید و با ماساژ آنرا وارد بافت پوست نمایید.

بهتر است از یک هایلایتر قبل از کانتور استفاده کرده و روی گونه، پایین بینی، گوشه های چشم و استخوان های ابرو زده و در سطح صورت یکدست نمایید.

 

برای کانتورینگ با توجه به حالت و فرم صورت شما در نقاطی که قصد برجسته سازی و متقارن سازی صورت دارید خط کانتور را کشیده و در نهایت با کمک اسپری یا تنظیم کننده خطوط را یکدست نمایید.

 

در نهایت زیر ساخت صورت شما، پایه ای متفاوت داشته و آماده ادامه روند آرایش میباشد.

 

 

برای روش صحیح کشیدن خطوط کانتور مناسب  با فرم و حالت صورت خود میتوانید از تصویر زیر کمک بگیرید.

اگر قصد خرید یک کانتور با کیفیت را داشته و اطلاعی از ویژگی  مناسب آن زمان خرید ندارید به راهنمای زیر توجه بفرمایید.

 

یک کانتور خوب باید دارای پوشش دهی بالا و ماندگاری باشد و سازگار با پوست‌های خشک و یا چرب بوده و رنگدانه های مناسب جهت بالابردن قدرت زاویه سازی داشته باشد. با توجه به اهمیت شرکت تولیدی و بازرگانی آریانا در فرمولاسیون و استفاده از مواد معدنی باکیفیت پیشنهاد می شود از فون کانتور ماسکات که در 12 طیف رنگی متنوع و بصورت تکی تهیه شده است استفاده بفرمایید و با توجه به اینکه محصولات گروه تولیدی آریانا برای متخصصین حوزه گریم و آرایش حرفه ای شناخته شده بوده و درطی سالیان فعالیت خود توانسته سهم مشخصی از بازار را به خود اختصاص دهد، لذا تجربه و رضایت مصرف کنندگان این محصول زمینه ای برای معرفی و دعوت به استفاده از فون کانتور ماسکات میباشد. خوشحال می‌شویم شما هم تجربه استفاده از این محصول را در بخش نظرات درج نموده تا راهنمای مناسبی برای انتخاب مخاطبین عزیز و گرامی شرکت آریانا شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید